Firma DESOI

TECHNIKA INIEKCJI I INŻYNIERIA PRZEMYSŁOWA – MADE IN GERMANY

Jako jeden z wiodących producentów techniki iniekcji oraz produktów w zakresie uszczelniania, renowacji i konserwacji budynku jesteśmy wiarygodnym partnerem w dziedzinie inżynierii przemysłowej. Od chwili założenia w 1979 roku firma stawia na innowację w rozwoju systemów i rozwiązań w tych dwóch obszarach.

W siedzibie naszego rodzinnego przedsiębiorstwa w Kalbach – w środku Niemiec – zatrudniamy obecnie 90 pracowników. Jako prywatnie zarządzanie przedsiębiorstwo olbrzymią wagę przykładamy do wykształcenia i odpowiedzialności pracowników , jak również od lat pomyślnie kształcimy swoją młodą kadrę handlowców i techników.

Ciągły rozwój naszych innowacyjnych produktów przyczynia się do stałego rozwoju firmy – a tym samym również do tworzenia bezpiecznych miejsc pracy w regionie. Ponad 50 procent naszych zleceń pochodzi z zagranicy. W sumie posiadamy partnerów w 22 krajach, którzy rozpowszechniają technikę firmy DESOI ze swoich siedzib na całym świecie.

Aby zawsze być na bieżąco, jesteśmy ciągle w bliskim kontakcie z naszymi klientami i partnerami, jak również planistami, inżynierami oraz specjalistami z wszystkich dziedzin. Ponadto nasze członkostwo w międzynarodowych stowarzyszeniach i związkach prowadzi do regularnej wymiany ekspertów.